AÖF İşletme 3.Sınıf Çıkmış Ara Sınav Soruları

Kategori: , Yorum: Yorum Yap
AÖF işletme 3.sınıf çıkmış ara sınav soruları ve cevapları vize 2013 2014 güz dönemi ile bahar dönemi olarak indirebilirsiniz. Açıköğretim işletme bölümü 3 sınıf öğrencileri sınava girerken yanınızda olması gereken tek şey aöf soruları ile cevaplarıdır.

Kredili sistem ile birlikte konu içerikleri değişse de 3.sınıf derslerinden sorumlu olduğunuz ders ve konuları tespit ederek zaman kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz. Şimdi gidipte son gün çalışacaksanız eğer o zaman sadece sınav sorularına bakın.

2013 2014 yeni kredili sistem sorularını "AÖF çıkmış sorular ve cevapları" linkinden indiriniz.

aöf soruları cevapları

Açıköğretim 3.sınıf ara sınav (vize) soruları geçmiş yılları kapsayan tüm derslerin PDF formatındaki aöf ara sınav soruları 2012 linkinden ulaşabileceksiniz.

  • Sorular PDF formatındadır ve yeni düzenlemedir
  • AÖF işletme ara sınav soruları 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 sorularıdır.
  • Cevap anahtarı resimdeki gibidir özel hazırlanmıştır.

Ders kitabında yer alan konuları çalışın hatta her ünite sonunda yer alan testleri de çözün. Bazı sınavlarda oralardan soru geliyor. Bunun dışında ders notları çıkartın veya hazır olanları temin edin.

Bu yazımızı güncelledik çıkmış sorular hakkında bilgi almak istiyorsanız yorum yaparak bize iletebilirsiniz. Kısa süre içinde cevaplanacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.