AÖF İşletme 4.Sınıf Çıkmış Ara Sınav Soruları

Kategori: , Yorum: Yorum Yap
Açıköğretim işletme bölümü vize AÖF işletme 4.sınıf çıkmış ara sınav soruları ve cevapları 2013 2014 güz dönemi ile bahar dönemi olarak indirebilirsiniz. 4 sınıf öğrencileri sınava ders notları ve konu özetleri hatta anlatımlı ders videolarına bakabilirsiniz.

Sadece vize değil final sorularına da çalışmanız gerekir. Neden derseniz dönem sonu sorularından bir sonraki yıl ara sınavda görebilirsiniz. Bu yüzden iki farklı sınava aynı anda bakabilirsiniz. Aöf işletme 4 sınıf dersleri hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde ilgili dersleri aratabilirsiniz.

2013 2014 yeni kredili sistem sorularını "AÖF çıkmış sorular ve cevapları" linkinden indiriniz.

aöf soruları cevapları

İşletme 4.sınıf ara sınav (vize) soruları geçmiş yılları kapsayan tüm derslerin PDF formatındaki açıköğretim ara sınav soruları sayfasından ulaşabileceksiniz.

Bu yazımızı güncelledik aöf çıkmış sorular ile ilgili yorum yapabilirsiniz aklına takılan her konuda size geri dönüş yapacağız. Sosyal ağlardan bizi takip ederek paylaşımlarımı ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.