AÖF Kamu Yönetimi 3.Sınıf Çıkmış Ara Sınav Soruları

Kategori: , Yorum: Yorum Yap
Aöf kamu yönetimi 3.sınıf çıkmış sorular ve cevapları ara sınav vize 2013 2014 güz ve dönemi bahar yarıyılı olarak indirebilirsiniz. Açıköğretim Fakültesi kamu yönetimi final soruları kredili sistem cevap anahtarı ile birlikte geçmiş yıl tüm sınav soruları konumuzdadır.

AÖF kamu yönetimi 3 sınıf derslerinden oluşan ders notları varsa harika olur çünkü ders kitaplarından öğrenciler pek çalışmayı sevmiyor. Bizde fırsat buldukça konu özetlerini PDF olarak sayfamızdan paylaşacağız.

2013 2014 yeni kredili sistem sorularını AÖF çıkmış sorular ve cevapları linkinden indiriniz.

Açık öğretim 1.sınıf ara sınav (vize) soruları geçmiş yılları kapsayan tüm derslerin hepsi sayfamızda vardır. Bizim tavsiyemiz sadece kredili sistem sorularına çalışmanızdır. Daha eski sorular işinize pek yaramayacaktır.

Kamu Yönetimi 3.Sınıf Dersleri Güz Dönemi
DEVLET BÜTÇESİ
FRANSIZCA 1
HALKLA İLİŞKİLER
İNGİLİZCE 1
KAMU PERSONEL HUKUKU
KENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI
SOSYAL BİLİMLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ
SOSYAL POLİTİKA

Kamu Yönetimi 3.Sınıf Dersleri Bahar Dönemi
ALMANCA 2
ÇALIŞMA EKONOMİSİ
FRANSIZCA 2
İNGİLİZCE 2
İNSAN HAKLARI VE KAMU ÖZGÜRLÜKLERİ
MAHALLİ İDARELER MALİYESİ
ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ
TÜRK SİYASAL HAYATI
ULUSLARARASI ÖRGÜTLER

AÖF kamu yönetimi 3 sınıf dersleri ve çıkmış sorular ara sınav final hakkında yardım almak istediğiniz konuları yorum ile bize iletebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.