AÖF İktisat 1.Sınıf Çıkmış Final Soruları

Kategori: , Yorum:
AÖF İktisat 1.sınıf çıkmış final soruları ve cevapları güz bahar dönemi dönem sonu sınavına ait tüm sorular kredili sistem olarak indirebilirsiniz. Aöf iktisat 1.sınıf final soruları sizin için bulunmaz bir nimettir. Geçmiş yılda çıkan soruların tekrar sorulduğunu Açık öğretimde okuyan herkes bilir.

Kredili sistemde eski gibi çok sorulmasa da zamanla sorulmaya başlanacaktır. Ünitelerde değişti bu yüzden hocalarda yeni müfredata göre sorular hazırlıyor. Birkaç seneye kalmaz o bol keseden gelen sorular tekrar gelecektir.

Açıköğretim bahar dönemi ile güz dönemine ait iktisat 1 sınıf soruları ve cevapları buradaki konumuzdan indirebilirsiniz. AÖF final sorularına çalışırken vize yani ara sınav sorularına da kesinlikle bakın.

Aöf iktisat 1.sınıf ara sınav çıkmış sorular ve ders notları da diğer konularımızda sunulmuştur. Tüm ders içeriklerini sürekli güncelliyoruz iktisat bölümü içinde çalışmalarımız sürüyor.
Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.