AÖF Temel Bilgi Teknolojileri 2 Çıkmış Sorular Açıköğretim

Kategori: , Yorum:
Açıköğretim soruları bahar dönemi ara sınav vize final aöf temel bilgi teknolojileri 2 çıkmış sorular ve cevapları 2013 2014 kredili sistem olarak konumuzdan indirebilirsiniz. Temel bilgi teknolojileri 2 ders notları ile konulara çalışmanız halinde bu dersi rahatça verebilirsiniz. Bilgisayar terimleri ve bunun çeşitleri gibi konular ünite içeriklerini oluşturmaktadır.

Ders kodu BİL102U ile cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Size verilen ders kitabını çalıştığınız takdirde zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Temel bilgi teknolojileri 2 dersine ait ders çalışma kaynakları elimizde geçtikçe sayfamızdan sizlere sunacağız. Şuan için kitabınızdan faydalanabilir ve çıkmış sınav sorularını çözebilirsiniz.

aöf sınav soruları
Temel bilgi teknolojileri 2 ara sınav soruları indir
Temel bilgi teknolojileri 2 final soruları indir

Bahar dönemi ara sınav ve final soruları sayfalarından okuduğunuz bölümün linkinden indirebilirsiniz. Size çok yararı olacaktır ayrıca deneme sınavı ve varsa testleri çözebilirsiniz.
Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.