Açıköğretim Çıkmış Sınav Soruları 2013

Kategori: Yorum: Yorum Yap

AÖF Çıkmış Sorular

Açıköğretim geçmiş yıl soruları tekrar çıkma ihtimali olduğu için öğrenciler tarafından takip edilen soru kaynağıdır. Bu yüzden AÖF çıkmış sorular cevapları kredili sistem için önemlidir. Güz dönemi sınav soruları ara sınav final hem de bahar dönemi için çıkmış sorular ders çalışırken yararlanılmalıdır.

AÖF soruları 2013 ara sınav final güz bahar dönemi e-öğrenme sayfasından indirebilirsiniz. Açık Öğretim Fakültesi İşletme, İlahiyat, Sosyoloji, Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Halkla İlişkiler, Bankacılık, Sosyal Hizmet, Adalet sınav soruları ve cevapları ile çalışınız.

Açıköğretim kredili sistem soruları 2013 yılı itibariyle sisteme eklenmiştir. Dersler ve üniteler değiştiği için 2012 öncesi sorular ders çalışmanızda yeterli olmayacaktır. Açıköğretim çıkmış sorular ders notları kadar önemli ve etkilidir. Ders geçme için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sınavlarda AÖF öğrencilerine başarılar diler, yüksek not almalarını temenni ederiz. Tüm sorulara sitemizden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.