AÖF İşletme 4.Sınıf Çıkmış Sorular 2013

Kategori: , Yorum: Yorum Yap
Açıköğretim Fakültesi aöf işletme 4.sınıf çıkmış sorular ve cevapları indir 2013 2014 ara sınav final olarak güz dönemi ile bahar dönemi soruları mevcuttur. Aöf işletme 4.sınıf dersleri zaten biliyorsunuz sınavlardan bu derslerin yarısı vizede, tamamı ise dönem sonu sınavında çıkacaktır.

İşletme bölümü 4.sınıf ara sınav final çıkmış sorular yeni kredili sistem uygun olarak ulaşabilirsiniz. İşletme 4.sınıf dersleri güz 7.yarıyıl, bahar dönemi 8.yarıyıl sınav soruları 2013, 2014 cevap anahtarı ile birlikte indirebilirsiniz. Ara sınav (vize) dönem sonu (final) olarak adlandırılır.

İşletme 4.Sınıf Sınav Soruları 2013 2014

İşletme çıkmış soruları indirmek için tıklayınız. Sınavlarda nereye kadar çalışacağınızı öğrenmek için sorumlu olunan ünitelere bakabilirsiniz. Zaten yukarı belirtiğimiz gibi ders kitabında yer alan ünitelerin yarısı ara sınavda karşınıza çıkacaktır. Şimdi güz ve bahar dönemine ait geçmiş yıl sorularına ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu yazıda yapılan yorumlar

  1. Yanıtlar
    1. Konuda link var ona tıklayın lüften oradan güz dönemi veya bahar dönemi hangisini istersniz indirebilirsiniz.

      Sil

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.