AÖF Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Çıkmış Sorular 2013-2014

Kategori: Yorum: Yorum Yap
Açıköğretim büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümü sınav soruları. Aöf Büro Yönetimi çıkmış ara sınav final soruları cevapları 1-2 sınıf güz ve bahar dönemi kredili sistem indir.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ara sınav soruları ve final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan indirebilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf büro yönetimi çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Sayfamızda paylaşılan sorular ve ders notları ile sınavlarda başarılı notlar alabilirsiniz. Ders kitaplarından ve elinizde varsa yardımcı kitaplardan çalışmalarını pekiştirebilirsiniz.

Açıköğretim Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kez sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Aöf çıkmış sorular ve cevapları linkinden tüm sınavlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca 1.sınıf ve 2.sınıf büro yönetimi ve yönetici asistanlığı dersleri ve kredileri ile ilgili konular sitemizde mevcuttur. Bu bölümü okuyanlar konuları takip edebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.