AÖF İlahiyat Çıkmış Sorular 2013-2014

Kategori: Yorum: Yorum Yap
Açıköğretim ilahiyat bölümü sınav soruları indir. Aöf ilahiyat çıkmış sorular 1-2 sınıf ara sınav final soruları cevapları 2013 yılı itibariyle güz ve bahar dönemi kredili sistem olarak indirebilirsiniz.

İlahiyat ara sınav soruları ve final soruları 2013 yılından başlayarak sitemizdeki sayfalardan indirebilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf ilahiyat çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Sitemizde sunulan sorular ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Ayrıca kısa aöf ders notları PDF olarak özetler var ise kesinlikle çalışın.

Açıköğretim İlahiyat Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kez sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Çıkmış sorular ve cevapları linkinden tüm sınavlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca 1 ve 2 sınıf ilahiyat dersleri ve kredileri ile ilgili yazılar sayfamızda vardır.

Aöf ilahiyat 1-2 sınıf sınav tarihleri yaklaşırken ders çalışmaya başlamadıysanız çıkmış sorulara bakmalısınız. Dersleri daha önce bitiren ve konulara çalışan öğrenciler aynı şekilde son kez bu sorulara bakmalarını öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.