AÖF Sosyal Bilimler Çıkmış Sorular 2013-2014

Kategori: Yorum: Yorum Yap
Açıköğretim sosyal bilimler bölümü sınav soruları. Aöf sosyal bilimler çıkmış sorular ve cevapları 2013 ara sınav final soruları cevapları 1-2 sınıf güz ve bahar dönemi kredili sistem indir bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Sosyal bilimler ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan indirebilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf sosyal bilimler çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir. Bu bölümü okuyanlar için ders özetlerini daha sonra sizlerle paylaşacağız.

Sitemizde sunulan sorular ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Çünkü geçmiş yılda çıkan sorular tekrar karşımıza gelebilir. Ayrıca kısa aöf sosyal bilimler ders notları PDF olarak özetler var ise kesinlikle çalışın.

Sosyal Bilimler Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kez sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Şimdi aöf sınav soruları linkinden tüm sınavlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca 1 ve 2 sınıf sosyal bilimler dersleri ve kredileri ile ilgili yazılar sayfamızda vardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.