Hakkında

Bu blog sayfası aöf çıkmış sorular ile Açıköğretim Fakültesinde okuyan öğrencilere ders çalışmalarında yardımcı olmaktadır. Sınav öncesi hazırlık, verimli ders programı gibi faydalı bilgiler ve makaleler güncel olarak sayfamıza eklenmektedir.

Açıköğretim öğrenimi boyunca ilgili ders içeriklerini, konu özetleri ve aöf sınav sorularını konularımızda bulabilirsiniz. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren yayıncı kurumların yardımcı ders kitapları, soru bankası, deneme sınavı içerikler sayfamızda paylaşılmamaktadır.

AÖF kayıt tarihleri zamanları yaklaştığı zaman harç ücretleri, internet başvurusu, kayıt için gerekli belgeler gibi işlemler hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Sayfamızdaki konulara daha aktif katılmak için yorumlar bize geri dönüş yapabilirsiniz. Ayrıca istek, öneri ve görüşlerini iletişim sayfasından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.